Read Time:1 Minute, 11 Second

Єврокомісія працює над постановою, яка забороняє імпорт пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшнику до п'яти країн Східної Європи, і хоче, щоб ембарго набуло чинності 2 травня.
Про це повідомляє польське видання RMF24.
За даними джерел видання, до 2 травня Польща скасує заборону на ввезення з України кількох десятків продуктів харчування, щоб замінити його рішенням ЄС щодо ембарго на чотири продукти.
"Такі домовленості між п'ятьма країнами та Європейською комісією", – йдеться у публікації.

Польща, Болгарія, Угорщина та Словаччина підтвердили, що вони скасують національні заходи якнайшвидше. Зараз Єврокомісія чекає на конкретні рішення з цього приводу. Суть у тому, щоби уникнути паралельного застосування заборон, повідомляє видання.
За даними RMF24, олія та інші сільськогосподарські товари будуть підлягати дослідженню, і у разі виявлення проблем на ринку можуть бути введені тарифи.
Фермери з п'яти країн також отримають підтримку у розмірі 100 млн євро, з яких польські фермери – майже 40 млн євро.
Нагадаємо, Польща, Словаччина, Угорщина, Болгарія та Румунія вирішили в односторонньому порядку заборонити імпорт агропродукції з України .
Єврокомісія 28 квітня на переговорах із п'ятьма країнами досягла політичного рішення щодо імпорту української агропродукції до ЄС . Було вирішено запровадити заборону на ввезення української пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику, що становить 90% імпорту. Водночас, країни-члени ЄС скасовують односторонню блокаду.
Водночас МЗС України передало до посольства Польщі та представництва ЄС в Україні ноти про категоричну неприйнятність будь-яких торговельних обмежень на імпорт аграрної продукції з України.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина ОК “Південь”: Росія знову вивела в Чорне море ракетоносії
Наступна новина У ГУР розповіли деталі вибухів у Севастополі: Божа кара за Умань