Read Time:1 Minute, 32 Second

У рамках проєкту "Армія відновлення" до виконання суспільно корисних робіт уже залучені понад 30 тисяч безробітних – вони заробили вже 200 млн грн. Про це повідомили в Мінекономіки.
"Проєкт "Армія відновлення" працює вже у 18 регіонах, нещодавно до нього долучилась Вінницька область. Загалом до виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту залучено вже понад 30 тисяч безробітних, які заробили за здійснення робіт з відбудови 200 млн грн.
Цим проектом ми підтримуємо людей, що тимчасово опинились без роботи, адже за виконання суспільно корисних робіт вони отримують від держави оплату в розмірі щонайменше 6700 грн, а це більше, ніж середня допомога з безробіття тим, хто перебуває на обліку в центрі зайнятості", – зазначила перший віцепрем'єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.
При цьому лідером серед регіонів в цьому проєкті залишається Полтавська область, де такі роботи виконують понад 5 тисяч безробітних.

Також серед найбільш активних учасників проєкту:
Харківська область – 5 151 особа; Донецька область – 3 563 особи; Київська область – 3 333 осіб; Чернігівська область – 3 234 особи.
"Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє про це Центр зайнятості, який пропонує безробітним, що стоять на обліку в центрі, долучитись до виконання таких робіт.
З цими людьми укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт. Оплата здійснюється відповідно до відпрацьованого часу в розмірі щонайменше 6700 грн в разі роботи повний місяць", – пояснили в міністерстві.

Найчастіше безробітних залучають до:
розбору завалів, відновлення житлових будинків, які пошкоджені в результаті бойових дій; розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги; роботи в центрах прийому внутрішньо переміщених осіб, надання соціальних послуг в Пунктах незламності; будівництва захисних споруд цивільного захисту, укріплення дамб; робіт з подолання наслідків паводку та надання послуг постраждалому цивільному населенню; облаштування та укріплення блок-постів, підвальних приміщень під укриття; плетіння маскувальних сіток, консервування продукції для потреб ЗСУ.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Рятувальники Кам’янського дістали з водойми тіло юнака: подробиці
Наступна новина НБУ може знизити облікову ставку вже у липні-вересні