Read Time:1 Minute, 1 Second

Верховна Рада на засіданні в четвер, 27 липня, прийняла в цілому законопроєкт №9346-1д, який вносить зміни до Бюджетного кодексу в частинах передбачуваності бюджетної політики та посилення боргової стійкості.
Про це повідомив перший заступник голови Податкового комітету Ради Ярослав Железняк.
За прийняття проєкту закону в цілому проголосували 249 народних депутатів.
Ним передбачено, що внесення змін до закону про державний бюджет може розглядатися у Раді лише у разі наявності позитивного висновку Мінфіну.

А також відновлюються передбачені статтею 52 Бюджетного кодексу умови внесення змін до закону про державний бюджет, залишивши в умовах воєнного стану лише необмежене право на перегляд видатків сектору безпеки і оборони. Таким чином буде виконаний структурний маяк МВФ, доданий у програму на початку липня.
Також у прийнятому законопроєкті передбачено, що у 2023-2028 роках граничний обсяг державних гарантій, які надаються за рішеннями Кабінету Міністрів, не може перевищувати 3% планових доходів загального фонду держбюджету. Граничний обсяг державних гарантій, які надаються на підставі міжнародних договорів, визначатиметься законом про державний бюджет.
Крім цього:
з 1 січня 2024 року буде відновлено середньострокове бюджетне планування (ухвалення Бюджетної декларації) – структурний маяк МВФ; цьогоріч буде відновлено розробку Стратегії управління державним боргом.
Нагадуємо:
Міжнародний валютний фонд (МВФ) оприлюднив оновлений Меморандум після першого перегляду програми розширеного фінансування України EFF, додавши 4 структурні маяки.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина У Зеленського відреагували на дискваліфікацію української фехтувальниці
Наступна новина У Камʼянському внаслідок займання трави загорівся легковик