Індія розглядає можливість зміни своєї офіційної назви на Бхарат. Ця пропозиція була висунута в рамках національного діалогу щодо культурного ідентитету країни. Про це повідомляє видання The Economic Times.
Уряд під керівництвом Нарендри Моді, швидше за все, представить резолюцію про зміну офіційної назви Індії на "Бхарат" під час спеціальної сесії Парламенту, запланованої з 18 по 22 вересня.
Лідер Конгресу Джайрам Рамеш також підтвердив, що офіційні запрошення на вечерю G20 від президента Індії були надіслані під назвою "Президент Бхарату" замість "Президент Індії".
Головний міністр штату Асам Хіманта Бісва Сарма та кілька лідерів партії "Бхаратія Джаната Парті" також підтримали перейменування країни.
"Республіка Бхарат – щаслива і горда тим, що наша цивілізація сміливо крокує вперед в епоху розвитку Амріт Каал", – написав Сарма.
Парламентарі впевнені, що давня назва Бхарат має бути відновлена і має залишатися незмінною. Один із чиновників назвав поточну назву символом "колоніального рабства", накладеним британцями. Він виступив за те, щоб "Індія" навіть не згадувалась у Конституції.
Проте ідея зміни назви не сподобалась усім чиновникам. Національний лідер партії "Сівані Аам Аадмі" Арвінд Кейрівал розкритикував ініціативу. Він наголосив, що країна належить людям, а не партіям.
Для довідки
Назва "Бхарат" є санскритським терміном, який використовувався для позначення індійської території у давні часи.
На цей час доступні фотографії та відеоматеріали, які демонструють проведення публічних дискусій та консультацій з цього питання. У соціальних мережах та ЗМІ активно обговорюються плюси та мінуси такої зміни назви.
У будь-якому випадку, рішення про перейменування Індії буде ухвалено після ретельного вивчення громадської думки та консультацій із різними зацікавленими сторонами.
Інші Новини
Співробітники Пентагону щодня живуть у страху бути звільненими за “зливи” у ЗМІ – The Times
Чиновники Пентагону живуть "у страху", що їх змусять пройти перевірку на поліграфі, щоб довести, що вони не зливають конфіденційну інформацію...
Польські прикордонники за останні дні зупинили 250 спроб заходу мігрантів
Польські прикордонники заявили, що за п'ятницю-понеділок не допустили 250 спроб незаконного перетину кордону з території Білорусі. Такі цифри наводять в...
Кардинал українського походження Микола Бичок доєднається до обрання нового Папи
Кардинал українського походження Микола Бичок, 45-річний єпископ Мельбурна, стане одним із небагатьох католицьких лідерів, які візьмуть участь у папському конклаві...
Трамп пояснив депортації мігрантів без суду браком часу
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп відреагував на рішення Верховного суду, відповідно до якого уряд має тимчасово припинити депортацію мігрантів -...
У Румунії сталося два землетруси
У Румунії в понеділок увечері зафіксували підземні поштовхи магнітудою 4. З посиланням на Digi24. Увечері 21 квітня о 23:15 у...
Південна Корея запустила четвертий супутник для спостереження за КНДР
На орбіту успішно виведений черговий військовий супутник-розвідник Південної Кореї. Запуск був здійснений з бази США у Флориді, а об'єкт несла...
Average Rating