Багато криптовалютних бірж у 2023 році орієнтовані на глобальну присутність, тобто працюють майже у всіх країнах світу, крім тих, де це забороняється на законодавчому рівні. Тому знайти криптобіржу з підтримкою українських користувачів, не складе жодних труднощів.
Експерти Profinvestment розповіли, як вибрати біржу для України за основними показниками, що відображають безпеку, зручність та функціонал майданчика.
Принципи вибору криптовалютної біржі для торгівлі
Щоб обрати найкращу біржу для України, рекомендується звертати увагу на такі нюанси, як:
Юридична реєстрація та регулювання. Якій юрисдикції біржа підпорядковується, які послуги має право надавати, зокрема, на території України. Ліцензії, дозволи місцевих регуляторів.
Думки експертів та користувачів. Рекомендується вивчити відгуки та огляди незалежних джерел, щоб знати про нюанси та підводні камені конкретного майданчика.
Криптовалюти, що підтримуються. Деякі біржі додають у лістинг лише найпопулярніші та перевірені монети, інші – майже всі нові токени, мем-коїни тощо. Вибір залежить від потреб користувача.
Підтримувані методи поповнення та виведення. Чи можна поповнювати рахунок фіатом у гривнях, виводити на українські карти, чи є p2p-ринок, а також які комісії та ліміти встановлені цими способами.
Додаткові можливості. Біржі для України можуть пропонувати безліч додаткових варіантів заробітку, серед яких майнінг-пули, лендинг, стейкінг, IEO, фармінг та багато іншого.
Практично кожна біржа має вбудовану «Академію» чи освітні програми. Початківцям рекомендується обов'язково з ними ознайомитись. Окремі майданчики навіть готові сплачувати за вивчення матеріалів.
Приклади криптовалютних бірж для України
Експерти виділяють такі криптовалютні платформи для трейдингу та інвестування:
Binance
OKX
Bybit
Bitget
Phemex
BingX
HTX (раніше Huobi)
Gate.io
Ці платформи працюють по 5-10 років і добре себе зарекомендували, уникаючи серйозних інцидентів та інших неприємних ситуацій. Користуватися ними можна, але не слід забувати про безпеку — криптовалюту, що не використовується, зберігати тільки на децентралізованих гаманцях, не довіряючи цей обов'язок третім особам. Навіть найякісніші біржі можуть бути зламані, або компанія збанкрутує.
Інші Новини
Нацбанк перерахує до держбюджету рекордну суму зі свого прибутку
Національний банк України у 2025 році перерахує до державного бюджету зі свого прибутку за 2024 рік 84,2 млрд грн. Це...
ЄС та Україна працюють над покращенням умов торгівлі після 5 червня – ЗМІ
Уряд України спільно з Єврокомісією працює над тим, щоб уникнути повернення до режиму торгівлі, який діяв до 2022 року.Якщо до...
Що коїться з євро: курс знову пішов угору
У понеділок 21 квітня після деякого затишшя курс євро до долара на міжнародному валютному ринку FOREX знову кинувся вгору, досягнувши...
Міноборони впроваджує військову версію системи SAP, яка використовується арміями НАТО
Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом розпочали підготовку до впровадження військової версії автоматизованої системи управління оборонними ресурсами – SAPDefence &...
Україна закуповує ліки в Ізраїлю від променевої хвороби – ЗМІ
Україна отримала доступ до ізраїльського препарату, що може врятувати тисячі людей у випадку радіаційної аварії. З посиланням на The Times...
https://kurs.com.ua/novost/1350893-ford-prekratil-postavku-avtomobilei-v-kitai
Компанія Ford зупинила експорт автомобілів до Китаю через торговельні війни. Так, поставки моделей F-150 Raptor, Mustang, Bronco, а також Lincoln...
Average Rating