Read Time:1 Minute, 1 Second

США планують виводити на орбіту груп менших за розміром, недорогих і стійких супутників, які можна запускати майже щотижня. Про це заявила заступниця глави Пентагону Кетлін Гікс.
Її заява з’явилась на тлі інформації про загрози, пов'язані з протисупутниковим потенціалом, який розвиває Росія.
За словами Гікс, США переходять до запуску "груп менших, стійких, дешевших супутників", які можна "запускати майже щотижня".

"Довгий час наші групи супутників можна було перерахувати на пальцях – супутники розміром зі шкільний автобус, на купівлю і будівництво яких йшли десятиліття, а на запуск – роки", – нагадала вона.

Зараз більшість американських військових супутникових систем надзвичайно вразливі до ймовірної атаки, оскільки вони дуже нечисленні й дуже великі.
Війна в Україні показала, наскільки життєво важливими є ці інструменти. Частково покладаючись на американські супутникові знімки, надані приватними компаніями, Україна змогла відстежувати пересування росіян більш ретельно, ніж це дозволили б технології в будь-якій попередній війні, і підтримувати свої системи зв'язку, незважаючи на спроби Росії заглушити їх.
Як свідчать бюджетні документи, Агентство космічного розвитку Пентагону виділяє майже 14 мільярдів доларів на наступні п'ять років на створення нової системи, хоча затримки з боку Конгресу в затвердженні бюджету на 2024 рік можуть уповільнити цей процес, кажуть представники оборонного відомства.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Російські війська вчергове обстріляли прифронтову ТЕС – ДТЕК
Наступна новина У ДПСУ сумніваються, що польські протестувальники пропускають в Україну гумдопомогу