Read Time:1 Minute, 24 Second

Уряд Польщі проведе переговори з фермерами у понеділок, 26 лютого. Якщо вони відбудуться, то це буде прецедент, якого не було 30 років. Про це заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак.
За його словами, мета міністерства – домовитися з аграріями.
"Встановлення певної дорожньої карти, час для вирішення наступних проблем, тому що це не політична дія, це стратегічна дія, яка має втілитися в те, що таких проблем не буде через 2 місяці", – сказав Колодзейчак.

Заступник міністра додав, що аграрії вкажуть своїх представників, які братимуть участь у переговорах з урядом. Міхал Колодзейчак сказав, що до кінця тижня вкаже місце, де відбудуться ці переговори. Він додав, що сьогодні буде говорити про це з міністром культури, щоб, за його словами, "місце мало відповідне значення для проблем".

Вимоги фермерів
Переговори тривають відучора, наразі міністерство збирає вимоги протестувальників. Офіційні переговори, швидше за все, почнуться, як зазначалось, в понеділок, – за день до запланованої масової акції протесту фермерів у Варшаві.
Фермери вимагають обмеження імпорту українських товарів до Польщі та відступу від деяких анонсованих інституціями ЄС змін у сільському господарстві.
За словами польської влади, з обох питань ведуться переговори на рівні ЄС, але в той же час Міністерство сільського господарства не виключає самостійного запровадження деяких рішень, зокрема обмеження імпорту українських товарів. Які продукти потраплять у цей список обмежень і на які ще дії очікують аграрії, планується обговорити на робочих зустрічах.
Діалог України та Польщі
Водночас сьогодні, як пише видання, запланована розмова міністра сільського господарства Польщі Чеслава Сєкерського з українським колегою Миколою Сольським.
"Представники міністерства очікують від української сторони готовності до співпраці у врегулюванні питання імпорту українських товарів до Польщі. Якщо домовленості не буде досягнуто, Варшава може запровадити обмеження в односторонньому порядку", – йдеться в статті.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Міжнародні експерти підтримали конфіскацію заморожених активів РФ – Bloomberg
Наступна новина В МЗС Польщі прокоментували проросійський плакат на вчорашньому протесті фермерів