Read Time:1 Minute, 26 Second

85% опитаних українців вважають нелегітимним правління Володимира Путіна після президентських виборів 2024 року в Росії.
Про це говорять результати соціологічного опитування "Центру Разумкова".
У жовтні 2023 року Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію із закликом до держав-членів організації визнати Володимира Путіна нелегітимним після закінчення його президентського терміну, який спливає у 2024 році, та припинити всі контакти з ним, за винятком гуманітарних та з метою досягнення миру.
Оцінюючи своє ставлення до цієї резолюції (тобто чи можна вважати правління Путіна легітимним після березня 2024 року), підтримали позицію ПАРЄ 85% опитаних громадян України, не підтримали лише 5% (10% не визначилися).

Питання звучало так:
Парламентська асамблея Ради Європи виступила із заявою, в якій закликала європейські країни вважати правління президента Росії Володимира Путіна нелегітимним, якщо той залишиться при владі після виборів 2024 року і припинити всі контакти з Росією, за винятком гуманітарних. Чи підтримуєте Ви таку позицію?
Відповіді:
У регіональному вимірі підтримують цю позицію 92% жителів Заходу України, 91% — Центру, 72% – Півдня і 71,5% жителів Сходу. Не підтримують — відповідно 1%, 3%, 7% і 15%.
За визнання Путіна нелегітимним виступають 88% громадян України, які вдома переважно розмовляють українською мовою і 78% тих, хто переважно розмовляє російською (не підтримують це відповідно 3% і 9%).
Опитування методом face-to-face проводилося з 21 по 27 березня на всій території України, що контролюється урядом України та на якій не ведуться бойові дії.
Опитано 2020 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Разом з тим, додаткові систематичні відхилення вибірки можуть бути зумовлені наслідками російської агресії, зокрема, вимушеною евакуацією мільйонів громадян.
Що передувало:
Після останніх так званих "виборів" президента в Росії редколегія групи видань "Українська правда" вирішила більше не називати Путіна "президентом".

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Український суд заборонив проросійську партію “СПАС”
Наступна новина ЗМІ: Росію та Білорусь не запросять на пам’ятні заходи до Хіросіми