Read Time:1 Minute, 17 Second

На тлі атак українських безпілотників по військових цілях на території Росії, Білорусь перекинула підрозділ своєї протиповітряної оборони до кордону з РФ.
Про це повiдомляє моніторинговий проєкт "Беларускі Гаюн".
У Климовицький район Могильовської області Республіки Білорусь було перекинуто один із підрозділів 740-го зенітного ракетного полку військових сил РБ.
740-й зенітний ракетний полк (в/ч 15847) дислокується в Борисові і входить до складу Північно-Західного оперативного командування. На озброєнні полку – ЗРК "Оса-АКМ".
Військові розташувалися в околицях населеного пункту Федотова Буда в безпосередній близькості від кордону з Росією (Смоленська область). Відстань від населеного пункту до кордону становить близько 5 кілометрів.
Мета перекидання білоруських військових у російське прикордоння невідома. На території Климовицького району не розташовані стратегічно важливі об'єкти промисловості, які можна було б додатково прикрити засобами ППО. Так, у місті розташовані лікеро-горілчаний завод, комбінат хлібопродуктів і цех із виробництва вапна. Відсутні на території району і військові об'єкти.
Промисловість сусідніх районів Могильовської області (Костюковицький, Клічевський, Чериковський, Краснопільський і Хотимський) представлена переважно підприємствами легкої та харчової промисловості. Винятки – Білоруський цементний завод у Костюковичах і Кричевцементношифер (виробляють портландцемент).
Аналітики зазначають, що основні підрозділи зенітних ракетних військ ЗС РБ розташовані в західній і центральній частинах Білорусі. Крім Бобруйська, де дислокується 147-й зенітний ракетний полк (військова ППО), на сході РБ немає підрозділів зенітних ракетних військ.
"Беларускі Гаюн" припускає, що через нездатність російської ППО повністю запобігати ударам дронів (чергове тому підтвердження – удар по нафтобазах у Смоленській області РФ в ніч на 24 квітня), білоруські військові перейнялися прикриттям повітряного простору на сході Білорусі.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Скільки заробляють українці у Польщі: дослідження
Наступна новина Байден підписав законопроект про допомогу Україні