Очікується, що у разі обрання президентом США Камала Харріс продовжить політику нинішньої адміністрації у питанні російсько-української війни. Про це йдеться у матеріалі Politico.
Аналітики зазначають, якщо чинна віцепрезидентка США Камала Гарріс буде обрана президентом у листопаді, вона вступить на посаду з досвідом у зовнішній політиці, накопиченим під час її роботи сенатором у період президентства Дональда Трампа, а також перебуванням на посаді віцепрезидента під керівництвом Джо Байдена – одного із найдосвідченіших у міжнародних питаннях президентів в історії Америки.
Найімовірніше, у більшості сфер Гарріс продовжить реалізацію зовнішньополітичних завдань Джо Байдена.
Адміністрація Гарріс, ймовірно, запропонує рішучу підтримку військовим зусиллям України й продовжить ініціативи зі зміцнення альянсів в Азійсько-Тихоокеанському регіоні в умовах геополітичного піднесення Китаю.
Зазначається, що як і Байден, Гарріс рішуче підтримує Україну в її захисті від Росії й, як очікується, здебільшого продовжить його політику. У червні цьогоріч віцепрезидентка представляла США на Глобальному саміті миру, де вона провела свою шосту зустріч із президетом України Володимиром Зеленським. Тоді Гарріс висловила рішучу підтримку трансатлантичного співробітництва щодо підтримки Києва.
Раніше цього року в інтерв’ю NBC News Гарріс сказала, що Україна може й надалі розраховувати на підтримку Вашингтона, оскільки війна затягується.
"Україна потребує нашої підтримки". І ми повинні її надати", – заявила політикиня.
Крім цього, на цьогорічній Мюнхенській конференції з безпеки Гарріс також підтвердила обіцянку адміністрації Байдена підтримувати Україну "стільки, скільки буде потрібно".
Також Politico зазначає, що чинна віцепрезидентка була запеклим критиком диктатора РФ Володимира Путіна, звинувачуючи його в смерті Олексія Навального. Вона розкритикувала напади Росії на українських цивільних осіб як "злочини проти людяності" і пообіцяла притягнути владу в Москві до відповідальності.
Видання додає, що у разі обрання президентом США, Гарріс, ймовірно, продовжить жорстку політику адміністрації Байдена щодо Китаю.
Інші Новини
До Києва прибула тимчасово повірена у справах США в Україні Джулі Девіс
У понеділок, 5 травня, до Києва прибула тимчасово повірена у справах США в Україні Джулі С. Девіс. Про це заявило...
Зеленський у Празі розпочав переговори з прем’єр-міністром Чехії
Президент Володимир Зеленський розпочав переговори з прем'єр-міністром Чеської Республіки Петром Фіалою у Празі.Як очікується, сторони обговорять всі аспекти двосторонньої співпраці...
Посол Мельник вважає, що Німеччина за Мерца може стати головним партнером України
Німеччина під час правління канцлера Фрідріха Мерца має всі шанси стати головним партнером України, а також лідером Європи. Про це...
Трамп заявив, що призначить нового радника з нацбезпеки впродовж пів року
Президент США Дональд Трамп заявив, що визначиться з іменем нового радника з питань нацбезпеки впродовж шести місяців. Про це повідомляє...
Російські хакери атакували урядові ресурси Румунії у день виборів
Російська хакерська група DDOSIA (NoName057) атакувала декілька вебсайтів влади та кандидатів у президенти Румунії в неділю, 4 травня, – у...
Трамп допустив підписання ініційованих Гремом санкцій проти РФ
Президент США Дональд Трамп припустив, що може підписати раніше анонсований сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом законопроєкт про нові санкції проти РФ. Про...
Average Rating