Read Time:58 Second

У Верховній Раді готують нові штрафи для водіїв, які перевищують швидкість. Максимальне покарання для системних порушників може зрости до 17 000 грн. Народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що в Україні готують посилення відповідальності за перевищення швидкості.

За її словами, відповідний законопроект розроблено разом з МВС та Національною поліцією. Наразі за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год передбачено штраф 340 грн, а за перевищення більш ніж на 50 км/год — 1700 грн. Нова шкала штрафів передбачає жорсткішу та поступову відповідальність.

За перевищення більш ніж на 20 км/год пропонують штраф 680 грн, більш ніж на 40 км/год — 2040 грн, більш ніж на 60 км/год — 2720 грн, більш ніж на 80 км/год — 3400 грн. Окремо пропонується покарання для системних порушників. Якщо водій перевищить швидкість п'ять і більше разів протягом року, штраф може становити 17 000 грн.

Зміни хочуть внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Мета законопроекту — посилити відповідальність за дії, що призводять до травматизму та смертності на дорогах. Важливо, що нові штрафи поки що не діють.

Для того щоб зміни набули чинності, законопроект має пройти розгляд у Верховній Раді, отримати підтримку депутатів та бути підписаним президентом.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Світовий банк виділить Україні $3,39 млрд на підтримку бізнесу та ринку праці
Наступна новина Путін заявив, що готовий до переговорів з Україною