Read Time:1 Minute, 8 Second

Споживання електроенергії в Україні знизилося завдяки сонячній погоді, але вечірні години залишаються навантаженими для енергосистеми. "Укренерго" просить користуватися потужними електроприладами з 10:00 до 17:00, а не ввечері. Сьогодні, 24 червня, станом на 09:30 споживання було на 4,2% нижчим, ніж у цей самий час попереднього дня. В "Укренерго" пояснюють це безхмарною погодою по всій країні, через яку ефективніше працюють побутові сонячні електростанції, а частина споживачів менше бере електроенергії із загальної мережі.

Водночас напередодні, 23 червня, добовий максимум споживання зафіксували ввечері. Він був на 1,1% вищим, ніж максимум попереднього дня. Причина – суттєве підвищення температури в усіх регіонах України та активніше використання кондиціонерів."Укренерго" радить переносити активне енергоспоживання на період найефективнішої роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00.

У вечірні години, з 18:00 до 22:00, споживачів просять обмежити користування потужними електроприладами. Через російські удари по цивільній енергетичній інфраструктурі на ранок залишалися знеструмлені споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Там, де дозволяє безпекова ситуація, енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

Додаткові відключення спричинила негода. Через грози та сильні пориви вітру на ранок повністю або частково були знеструмлені 20 населених пунктів у Сумській та Кіровоградській областях. Ремонтні бригади обленерго відновлюють пошкоджені лінії електропередачі.

В "Укренерго" попереджають, що ситуація в енергосистемі може змінюватися. Споживачам радять стежити за повідомленнями своїх операторів системи розподілу.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Туск назвав відсутність Зеленського на конференції в Гданську жестом деескалації
Наступна новина У Дніпрі патрульні розшукали 7-річну дівчинку, яка загубилася