Read Time:42 Second

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула чергову перемогу на «золотому» етапі Континентального туру в хорватському Загребі — Меморіалі Бориса Ханжековича.

Олімпійська чемпіонка та рекордсменка світу стала найкращою у секторі для стрибків у висоту, підкоривши планку на висоті 1,97 метра. Саме цей результат приніс українці золоту медаль змагань.

Найближчі суперниці Магучіх — австралійка Елеанор Паттерсон та представниця Сербії Ангеліна Топич — завершили виступ із результатом 1,95 метра.

Після перемоги українська спортсменка спробувала підкорити висоту 2,01 метра, однак усі три спроби виявилися невдалими.

Для Ярослави Магучіх це ще одна гучна перемога у сезоні та підтвердження статусу однієї з найсильніших стрибунок у висоту у світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Полковнику СБУ, якого на держзраді спіймав Малюк, винесли вирок
Наступна новина Коломойскому заочно дали 12 років у Росії: у чому його обвинувачують