Read Time:1 Minute, 11 Second

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС мають намір наступного тижня призупинити дію угоди про спрощений візовий режим з Росією.
Як пише видання Financial Times, таке рішення міністри планують ухвалити під час дводенної зустрічі у Празі (Чехія), що розпочнеться у вівторок, 30 серпня. Про це Financial Times повідомили троє офіційних осіб, які беруть участь у переговорах.
Угода, яку хочуть скасувати у ЄС, передбачає спрощення на основі взаємності видачі віз для перебування на термін не більше 90 днів громадянам Російської Федерації у ЄС та громадян країн Європейського союзу у РФ.
Тобто ЄС має намір скасувати спрощений порядок надання віз росіянам. Такі рішення призведе до того, що росіянам необхідно буде подавати більше документів для отримання віз, що зробить цей процес дорожчими та збільшить час очікування на отримання візи.
"Ми повинні надіслати сигнал російському населенню, що ця війна не є нормальною, це неприйнятно", — сказав високопоставлений чиновник ЄС, який брав участь у переговорах.

"Ми перебуваємо у винятковій ситуації, і це вимагає виняткових кроків. Ми хочемо вийти за рамки призупинення спрощення візового режиму", — сказав він, додавши, що до кінця року можуть бути запроваджені більш глибокі зміни.

Як пише FT, таке рішення дозволить скоротити кількість дозволів на подорожі росіянам на тлі пошуку компромісу між східними країнами ЄС, які погрожували в односторонньому порядку закрити свої кордони для російських туристів і вимагали повної заборони на видачу віз росіянам, та Німеччиною і Францією і деякими іншими країнами Західної Європи, які виступали проти цього.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина В Одесі чоловіка за проросійські пости зобов’язали читати історичні книги
Наступна новина Міноборони Туреччини: з українських портів вийшли ще шість суден із зерном