Read Time:18 Second

Недовго раділи мешканці Енергодара відновленню електрики. О 17.00 міський голова Дмитро Орлов повідомив, що після тривалих і складних аварійних робіт енергетики розпочали відновлення електропостачання в 1-2 мікрорайонах. І світло вже з’являється в будинках. Як вже о 20.00 світло знову зникло у всьому місті, а також і в навколишніх селах та інших населених пунктах області.Більше новин на REPORTER.UA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Премʼєр-міністр Польщі сьогодні відвідає Київ
Наступна новина “єРобота”: бізнес отримає гранти на сади і переробні компанії