Read Time:14 Second

В Медлинге (Австрія) з 7 по 9 жовтня проходив турнір «Austrian U17 International 2022», на якому змагалися близько 150 бадмінтоністів. Українські спортсмени чудово виступили та завоювали 6 медалей. Зокрема, Федір Тюрін став чемпіоном в одиночній категорії та бронзовим призером в міксті з Олександрою Боцман.Більше новин на REPORTER.UA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Генштаб: протягом минулої доби окупанти завдали 10 ракетних ударів
Наступна новина Аналітики ISW вказали, що може підірвати режим Путіна