Read Time:30 Second

Ще в трьох областях України запровадили аварійні відключення світла. Мова йде про Сумську, Харківську та Полтавську області.
Про це повідомляє "Укренерго".
"Наразі додатково застосовані екстрені аварійні відключення споживачів у Сумській, Харківській та Полтавській областях. Це вимушений крок для збалансування енергосистеми після того, як вночі енергетична інфраструктура знову була пошкоджена ворожими обстрілами", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що екстрені відключення світла також ввели у Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.
В усіх інших регіонах України продовжують діяти планові відключення.
При цьому в енергетичній компанії YASNO повідомили, що у Києві станом на 12:00 скасували аварійні відключення електроенергії, які запровадили зранку.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Мати була дуже нетвереза та спала: у Запоріжжі сусіди врятували 4-річну дівчинку
Наступна новина Укрнафта відновила роботу після обшуків правоохоронців з новим СЕО