Read Time:17 Second

В результаті чергового обміну полоненими вдалося повернути 45 українських захисників та тіла двох полеглих воїнів.
Про це повiдомив голова Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram.

"Відбувся черговий обмін – вдалося звільнити 45 воїнів ЗСУ. Серед них солдати та сержанти, які у боях захищали нашу державу.
Також вдалося повернути два тіла загиблих захисників.
Ми повернемо додому всіх українців".

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина У Дніпрі перекрито рух транспорту Мануйлівським проспектом: подробиці
Наступна новина В суботу, 12 листопада, Штаб допомоги Загіда Краснова знову видаватиме продуктові набори. Чергові локації – на вул. Робочій та пр. Поля