Read Time:1 Minute, 15 Second

У Сполучених Штатах Америки продовжуються обговорення питання передачі Україні бойових літаків четвертого та п'ятого поколінь.
Про це говорить заява заступника голови Держдепу Вікторії Нуланд в інтерв'ю The Washington Post.
За її словами, США потрібно бути впевненими в тому, що коли б не закінчилася війна, Україна є достатньо сильною для того, щоб захистити себе та не дати російському диктатору Володимиру Путіну організувати чергове вторгнення.
"Нам потрібно думати про сильну інтегровану протиповітряну оборону для України, яка включатиме деякі речі, які вже були надані, але, можливо, і ті, які ми ще не надали", – уточнила чиновниця.

Нуланд також запитали про можливу передачу Україні американських винищувачів четвертого (F-14, F-15 та F-16) та п'ятого (F-22 та F-35) поколінь.
"Знаєте, ми продовжуємо вести ці розмови як усередині країни, розглядаючи довгострокову протиповітряну оборону, так і з Україною", – відповіла вона.

Заступник голови Держдепу додала, що є кілька країн Європи, які зацікавлені у таких постачаннях Україні.
Варто зауважити, що винищувачі п'ятого покоління є на сьогодні найсучаснішими. Зокрема, вони можуть здійснювати політ на надзвукових швидкостях без використання форсажу (режим роботи реактивних двигунів), а також використовуються для знищення повітряних, наземних та надводних цілей. У Росії зараз таким літаком є Су-57.
Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден заявив, що його країна не планує передавати Україні F-16, оскільки така техніка потрібна всередині країни.
Також ми писали, що Росія використовує Су-57 для війни проти України, але не підпускає літаки до лінії фронту через ризик їхнього знищення.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Нуланд: США завтра оголосять про санкції щодо РФ та китайських компаній
Наступна новина ДТП з потерпілим на перехресті Короленка та Старокозацької у Дніпрі: деталі