Видання BIHUS Info з’ясовувало, якими статками, записаними на підставних осіб, володіє близький соратник Віктора Медведчука, народний депутат Нестор Шуфрич.
"Близький соратник Медведчука Нестор Шуфрич досі на волі, попри свої проросійські погляди, інцидент із фотографуванням блокпосту, невизнання Росії агресором та інші речі, що мали б насторожувати, але чомусь ніяк не впливають на політика.
Крім того, що Шуфрич досі з мандатом, він ще й із тисячами квадратних метрів і гектарів землі по всій країні, включно з Кримом", – стверджує видання.
У розслідуванні йдеться про те, що родинні активи Шуфрича можна розділити на дві групи.
Перша – персональні, тобто там, де власниками є або сам Шуфрич, або його дружина чи батько, син чи багаторічний парламентський помічник В'ячеслав Черепаня.
Друга – корпоративні. Там, де власниками є компанії, записані в основному на тих же людей.
Зокрема, родина Шуфрича володіє чотирма маєтками у Конча-Заспі. Це понад 2 тисячі квадратних метрів нерухомості, більше гектара землі – власність на чверть мільйона гривень лише в Козині.
Один з маєтків на майже гектарі – з виходом до води – оформлений за договором дарування. Орієнтовна вартість "подарунка" становить 120-130 млн грн.
Другий маєток площею 358 м кв. і 15 соток землі записані на дружину Шуфрича Катерину Майкову і її фірму.
Третій маєток – у власності сина нардепа Олександра і знаходиться поруч із батьковим. Площа цього маєтку 300 м кв., а його вартість становить близько 30 млн грн.
Четвертий маєток належить компанії, створеній батьком Шуфрича. Ця компанія згодом опинилася у власності кіпрської структури і жінки Тетяни Скакун із пропискою в селі Харпачка Вінницької області.
На початку березня замість Шуфрича-старшого у компанію зайшов угорець Дьорч Штофа.
Крім того, в центрі Києва у Шуфрича і його сина є 6 квартир площею 430 кв. м, вартість яких може сягати 130 млн грн.
Також родина нардепа має землю, квартири, будинки в Ужгороді.
Наприкінці січня 2014 року батько Шуфрича став власником апартаментів в Одесі на 500 кв. м і двох паркомісць. У липні 2021 року син нардепа купив у місті одразу три паркомісця і два нежитлових приміщення площею 630 кв. м.
Загалом нежитлові приміщення Шуфричів можуть коштувати більше 100 млн грн.
У сюжеті йдеться і про те, що в селі Проців Київської області батькові Шуфрича належить комплекс "Конюшня Бутенко". Ще частина землі та нерухомості записана на помічника нардепа Черепаню
Загалом Черепаня є співвласником низки агрокомпаній, які орендують та обробляють тисячі земельних ділянок в Івано-Франківській, Тернопільській і Львівській областях.
Також із Шуфричем пов'язані мисливські угіддя у Закарпатській, Сумській областях і посеред заповідної зони на Київщині.
Крім того, одним із найвідоміших активів, в якому фігурує Шуфрич, є "Київський річковий порт".
Серед акціонерів "Київського річкового порту" – угорська компанія "St George Residence", яка належить родині вже згадуваного Штофи.
Ще Шуфрич має маєток у тимчасово окупованому Криму, він розташований біля маєтку Медведчука.
Деталі про майно нардепа і на кого воно записане розповіли у сюжеті BIHUS Info.
Нагадаємо:
Рішенням Верховної Ради в Україні заборонено діяльність проросійських партій, до яких належить і ОПЗЖ, чия фракція у парламенті днями офіційно перестала існувати. На початку березня Шуфрича було затримано батальйоном Тероборони за спробу сфотографувати блокпост. Сам він заявив, що "робив селфі, щоб показати, що він у Києві".

Інші Новини
У Орбана поскаржилися на ідею ЄС виділити Україні 100 млрд євро
Угорщина виступає проти ідеї Євросоюзу створити фонд на 100 млрд євро для підтримки України. Будапешт вважає це "фінансуванням війни".Про це...
Сибіга відреагував на рішення ЄСПЛ за великою справою проти Росії
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга привітав історичні рішення ЄСПЛ у справі "Україна та Нідерланди проти Росії", які, як він зазначив,...
Папа Римський на зустрічі з Зеленським зробив пропозицію щодо переговорів з РФ (Оновлено)
Президент Володимир Зеленський зустрівся з Папою Римським Левом XIV. Вони обговорили мирні перемовини України та Росії.Про це повідомляє The Guardian.У...
Обов’язкова військова служба для чиновників: комітет Ради підтримав законопроєкт
Комітет Верховної Ради рекомендував запровадити обов’язкову військову службу для чоловіків, які претендують на посади в державній службі. Про це йдеться...
Міністр оборони Франції: вимога РФ щодо демілітаризації України є неприпустимою
Міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню в інтерв'ю газеті Valeurs actuelles зазначив, що ситуація на передовій в Україні стабільна, але напружена....
Китай заперечив звинувачення Німеччини у застосуванні лазера проти літака
Китай заперечив звинувачення Німеччини щодо застосування лазера китайськими військовими проти німецького літака. Заяву речниці Міністерства закордонних справ Китаю Мао Нін...
Average Rating