Через негоду (штормовий вітер, сніг із дощем) та пошкодження в мережах операторів систем розподілу є значні знеструмлення споживачів у 12 областях України. Про це йдеться у заяві "Укренерго".
Компанія заявила про значні відключення у таких областях: Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Чернівецькій, Київській, Чернігівській, Черкаській, Миколаївській, Одеській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Сумській.
Зазначається, що ремонтні бригади обленерго працюють над усуненням пошкодження та відновленням електропостачання.
При цьому споживання електроенергії зросло через похолодання.
По генерації – виробництва електроенергії достатньо покриття споживання.
"Зростання споживання покривається переважно за рахунок збільшення виробництва електроенергії на атомних електростанціях, а також іншими видами генерації. При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Імпорт електроенергії на несуттєвому рівні" , – йдеться у повідомленні.
В "Укренерго" також додали, що через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, нанесених агресором протягом останніх шести місяців, надійність харчування споживачів більшості регіонів України значно знижена.
"У Житомирській області через зростання споживання та значні пошкодження мереж, внаслідок неодноразових атак росіян, збільшується обсяг обмеження споживання.
Також через зростання споживання можливі мережеві обмеження у Київській області та Києві" , – заявили в компанії станом на 11:00.
В інших регіонах обмежень у мережах "Укренерго", які призводили б до необхідності обмеження споживання, немає.
Там також наголосили, що складна ситуація з електропостачанням залишається в регіонах уздовж лінії фронту, де населені пункти постійно страждають від обстрілів росіян та ушкоджуються мережі електропостачання.
"Відновлювальні роботи для усунення мережевих обмежень та підвищення надійності харчування споживачів продовжуються на всіх об'єктах "Укренерго", пошкоджених російськими масованими атаками" , – резюмували в компанії.
Як додали в КГВА , у Києві через погіршення погодних умов запроваджено аварійні відключення – повідомлялося, що вони діють у Шевченківському, Солом'янському, Святошинському, Голосіївському, Печерському, Подільському, Дарницькому та Дніпровському районах.
Пізніше у ДПЕК додали, що у частині Голосіївського, Святошинського, Шевченківського та Солом'янського районів столиці відбуваються відключення відповідно до стабілізаційних графіків.
Також графіки були застосовані у Бучанському, Фастівському та Обухівському районах Київської області.
Інші Новини
Вимагав 100 тисяч доларів: правоохоронці затримали посадовця “Укрзалізниці”
Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії з ДСР Нацполіції затримали заступника керівника одного з департаментів АТ "Укрзалізниця", якого підозрюють у...
Службовець Бучанського ТЦК пояснив, звідки узяв понад кілограм золота на 8 млн
Старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування 1-го відділу Бучанського РТЦК та СП Олег Коломієць заявив, що задеклароване ним банківське золото...
Через обстріл у Херсоні зупинились тролейбуси: пошкоджена контактна мережа
Тролейбуси не працюють у Херсоні внаслідок російської атаки уночі 8 квітня. Про це інформує голова міської адміністрації Ярослав Шанько. "У...
На трасі Київ–Чоп частково обмежать рух транспорту
Як передає Агентство відновлення, з 8 квітня буде поетапне перекриття смуг руху на автомобільній дорозі М-06 Київ–Чоп у напрямках Києва...
Поліція працюватиме у посиленому режимі на Великдень, можливі перевірки
У період Великодніх свят Національна поліція працює у посиленому режимі. Її екіпажі наближені до місць скупчення людей, також можуть здійснюватися...
Прикордонники викрили схему переправлення десятків чоловіків за кордон
Прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" у складі міжвідомчої групи викрили та припинили діяльність схеми незаконного переправлення осіб через державний кордон....
