Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що готовий замінити найманців "Вагнера", які нібито хочуть покинути Бахмут, на кадирівців. Бахмут – найгарячіша точка фронту, де гинуть сотні бойовиків. Ватажок "Вагнера" звинуватив військове керівництво Росії і показав закривавлені тіла окупантів, які гинуть через брак боєприпасів.
Про це повiдомив Кадиров у Telegram.
"Якщо піде (із Бахмуту – ред.) старший брат Пригожин і "Вагнер", то Генштаб втратить досвідчений бойовий підрозділ, і на його місце в Бахмуті прийде молодший брат Кадиров і "Ахмат".
Якщо сценарій все ж буде таким, то наші бійці вже готові висунутися і зайняти місто. Це питання кількох годин".
Кадиров звернувся до ватажка ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина, міністра оборони РФ Сергія Шойгу і начальника Генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова та закликав їх помиритися.
За його словами, такі публічні чвари демотивують російських окупантів та суспільство.
Він заявив, що йому "неприємно чути заяви Пригожина" і "вдвічі неприємніше, що керівництво Міноборони РФ не коментує або не зустрічається з керівництвом ПВК "Вагнер".
Кадиров також заявив, що під час блокади Маріуполя кадирівці просили в Міноборони Росії 5 танків, але отримали лише один.
При цьому, він заявив, що екіпаж втік з цього танку в першому ж бою. Кадирівцям нібито довелося ловити танкістів і "садити назад в танк", щоб ті стріляли по тим об'єктам, на які вказували кадирівці.
Він також почав скаржитися на стан російської техніки і розкритикував Пригожина, який показав тіла вбитих найманців.
"Знімати тіла загиблих бойових товаришів заради суспільного резонансу неправильно. Давайте не робити так ніколи".
Він також вирішив присоромити Пригожина і заявив, що в зоні відповідальності кадирівців на фронті також щодня виникають проблеми, але його командири жодного разу не заявляли про це "через інтернет привселюдно, а тільки внутрішнім зв'язком із керівництвом".
За його словами, в Міноборони РФ і Генштабі РФ завжди йшли назустріч його підрозділам і допомагали.
Що передувало: 5 травня засновник "ПВК Вагнер" Євгеній Пригожин у листі до керівництва Міноборони РФ заявив, що виведе найманців ПВК "Вагнер" з Бахмута з 10 травня.
Він стверджує, що причина такого кроку полягає в тому, що Міноборони РФ не дає його бойовикам достатню кількість боєприпасів, і він не хоче, щоб через це його люди були "приречені на безглузду загибель".
У Збройних силах України скептично ставляться до заяви ватажка "ПВК Вагнер" Євгенія Пригожина, що буцімто бойовики почнуть вихід з Бахмута 10 травня.
Інші Новини
Лідер польської опозиції оголосив про повернення ордена Ярослава Мудрого
Глава польської партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський заявив, що поверне державну нагороду України. Політик пов'язав рішення з новим загостренням...
Більшість поляків не підтримують вступу України в ЄС – опитування
59,7% поляків висловилися проти вступу України до Європейського Союзу, найбільше противників цього серед виборців опозиційних партій. Про це свідчать результати...
Чат Зеленського з фон дер Ляєн став приводом для розслідування омбудсмена ЄС
Європейська омбудсманка розпочала перевірку щодо відмови Єврокомісії надати доступ до повідомлень Урсули фон дер Ляєн у закритому чаті за участю...
США скасували санкції щодо семи росіян та двох суден РФ
Мінфін США оновив санкційний список SDN за російською програмою. З нього виключили сімох громадян РФ, два вантажні судна під російським...
Квасневський: найближчі місяці можуть змінити ситуацію у війні
Колишній президент Польщі Александр Квасневський переконаний, що становище у російсько-українській війні у найближчі місяці наблизиться до реального перемир’я. Про це...
Зеленський розповів, що може змусити Росію обрати мир
Президент заявив, що партнери знають, які рішення обговорювалися з Україною в рамках G7. За його словами, якщо Київ отримає ці...
