Read Time:32 Second

У Києві розпочали запис усіх бажаючих на одноденні безкоштовні навчання з підготовки до національного спротиву. Про це повідомили у КМДА.
За словами заступника директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА Михайла Щербини, заняття проходитимуть у групах та триватимуть 6 годин.
Навчання буде за такими напрямами:

основи мінно-вибухової безпеки: правила поводження з вибухонебезпечними предметами;
стрілецька підготовка: як поводитися з вогнепальною зброєю;
захист від зброї масового ураження: дії в умовах радіаційного та хімічного забруднення.

Заняття проводитимуть працівники Департаменту муніципальної безпеки КМДА та волонтери, які мають достатній рівень підготовки.
Для зручності пройти підготовку можна у робочі та вихідні дні.
Бажаючі мають заповнити реєстраційну форму. Місце проведення навчання повідомлятиме кожного учасника особисто.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Росіяни обстріляли Запоріжжя, поцілили в інфраструктурний об’єкт — ОВА
Наступна новина В Україні розпочалася нова ера високоточних воєн – ЗМІ