Read Time:1 Minute, 3 Second

Верховна Рада в четвер, 24 серпня, ратифікувала внесення змін до угоди між Україною та Молдовою про діяльність залізничного транспорту.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.
У міністерстві пояснили, що ухвалені зміни дозволять здійснювати транзитні перевезення на дільниці Етулія (Молдова) – Рені (Україна) – Джурджулешти (Молдова), без тридобової зупинки у Рені.
Нові норми стосуватимуться рухомого складу всіх форм власності та вантажів, які прямують зі станцій Республіки Молдова та України або транзитом через їх території в напрямку молдовського Джурджулешти та румунського Галац-Ларга.
"Ці зміни дають можливість значно прискорити та збільшити залізничні вантажоперевезення між Україною та Молдовою, а також суттєво підвищити експортний потенціал портів Дунайського кластеру.
Разом із цим, ми зосереджуємо зусилля над відновленням та розвитком інфраструктури морських портів Ізмаїл та Рені для розширення номенклатури вантажів", — зазначив Віце-прем’єр-міністр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраокв.

Також ухвалені зміни сприятимуть збільшенню пропускної спроможності пунктів пропуску Фрікацей–Етулія та Рені–Джурджулешти.
Нагадуємо:
Молдова розпочала активну співпрацю з Україною, Румунією та донорськими організаціями для модернізації своєї залізничної інфраструктури, щоб допомогти Україні наростити експорт агропродукції.
Філія АТ "Укрзалізниця" "Центр транспортної логістики" уклала договір з молдавським залізничним оператором, завдяки якому УЗ зможе надавати комплекс послуг з організації перевезень вантажів транзитом по території Молдови в усіх сполученнях.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Зеленський допустив проведення переговорів щодо “формули миру” в Норвегії
Наступна новина Reuters: У США вважають, що літак Пригожина могли збити ракетою класу “земля-повітря”