Read Time:1 Minute, 14 Second

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр закликала українців не викладати публічно інформацію про лікарні, в яких лікують військовослужбовців, аби не наражати їх на небезпеку.

"Давайте знову про це поговоримо, шановні журналісти та всі, хто викладає публічно інформацію. Не треба в умовах війни в сюжетах і текстах називати назву лікувального закладу та населений пункт, де він знаходиться. Чому? Тому що ворог зацікавлений знищити лікувальні заклади, в яких лікують та ставлять у стрій військових", – заявила заступниця міністра.

Маляр пояснила, як краще висвітлювати такі теми:
лікарів показувати зі спини, щоб не наражати їх на особисту небезпеку; лікувальний заклад знімати без розпізнавальних ознак, щоб не було зрозуміло, де це; назву закладу не називати – казати "в одній з лікарень України або в одній з лікарень на півдні".

Заступниця міністра уточнила, що Google maps, на відміну від людей, не розповідає, що в середині закладу, які операції проводяться, хто з лікарів їх робить, який потік поранених, а також "не дякує конкретному медичному закладу за порятунок життів та не розкриває місце і роль закладу у системі під час воєнного стану".

"Просто повірте військовим, що детальне оприлюднення інформації про лікувальний заклад, у якому лікують військових та цивільних поранених, наражає на небезпеку всіх – сам заклад, лікарів і пацієнтів.
Спонукав на допис сьогоднішній ранковий сюжет в Марафоні про одну з обласних лікарень у великому місті – з усіма подробицями, наче для розвідки ворога знімали сюжет", – додала Маляр.

Маляр показала фотографії одного й того ж шпиталю до й після оприлюднення інформації про нього.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Польща покращує умови торгівлі з Україною: розширює страхування ризиків
Наступна новина Шольц про кандидатський статус України: спробуємо отримати 27 “так”