Read Time:1 Minute, 39 Second

Конституційний суд Південної Кореї скасував заборону на пересилання за кордон антипхеньянських листівок, у відповідь на це Північна Корея пригрозила Сеулу збройним конфліктом, подібним до тих, що відбуваються в Україні та на Близькому Сході. Про це пише південнокорейське видання Yonhup з посиланням на державне північнокорейське агентство ЦТАК.
У вересні Конституційний суд Південної Кореї постановив, що заборона на транскордонну кампанію з розповсюдження листівок, передбачена переглянутим Законом про розвиток міжкорейських відносин, є неконституційною, оскільки вона надмірно обмежує право на свободу вираження поглядів.
У відповідь на це ЦТАК заявило, що кампанії з розсилання листівок із критикою режиму диктатора КНДР Кім Чен Ина можуть стати "каталізатором" кінця існування Південної Кореї.
"Позиція наших революційних збройних сил полягає в тому, що ми повинні пролити набагато більший, ніж у попередні рази, "вогняний дощ покарання" не лише на базу поширення листівок, але й на оплот маріонеток", – йдеться у повідомленні.

Пхеньян назвав кампанію з розповсюдження листівок "зловмисною психосоціальною війною".
"Немає жодних гарантій, що на Корейському півострові не виникнуть збройні конфлікти, подібні до тих, що тривають у Європі та на Близькому Сході", – додають у ЦТАК.

Протягом багатьох років біженці з КНДР у Південній Кореї та консервативні активісти надсилали в сусідню країну повітряні кулі з листівками із критикою Кім Чен Ина. Пхеньян жорстко реагував на такі пропагандистські акції побоюючись, що приплив зовнішньої інформації може становити загрозу для режиму Кіма.
У жовтні 2014 року Північна Корея обстріляла з кулеметів такі повітряні кулі, запущені активістами. Деякі кулі впали на територію Південної Кореї, не завдавши нікому шкоди. У червні 2020 року, північнокорейські військові підірвала міжкорейський офіс зв’язку у своєму прикордонному місті Кесон через пропагандистські листівки з території Південної Кореї.
У грудні 2020 року Сеул ухвалив закон про припинення кампаній із розповсюдження листівок після погроз Пхеньяна у відповідь на такі акції скасувати військову угоду від 2018 року, яка передбачає створення буферної зони завширшки кілька кілометрів вздовж сухопутного та морського кордону між двома Кореями, в якій забороняється розміщувати війська, озброєння та військову техніку і проводити військові навчання.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Де у Дніпрі не буде світла 8 листопада: адреси
Наступна новина ЗМІ назвали умови ЄС для початку переговорів про вступ України