Read Time:1 Minute, 2 Second

Міністерство оборони України виграло міжнародний арбітраж з іноземним постачальником, у якого замовили екіпірування для українських захисників.
Про це повідомляє Міноборони у Facebook.
За інформацією відомства, ще на початку повномасштабного вторгнення у постачальника замовили берці та бронежилети.
Берці передали влітку 2022 року з порушенням термінів постачання. А бронежилети надходили протягом літа-зими 2022 року, але також з порушенням. Вони не проходили балістичні випробування. Тому українське відомство не прийняло товар.

Після цього Міноборони вимагало у постачальника повернути кошти за неякісний товар і заплатити штрафні санкції. Постачальник відмовився.
Юридична служба Міноборони подала позов до міжнародного арбітражу про стягнення вартості непоставлених бронежилетів, штрафні санкції та відсотки річних.
"Арбітражний трибунал ухвалив рішення – задовольнити позов Міністерства оборони. Загальна сума задоволених вимог становить понад 27 мільйонів доларів США (що є еквівалентом більше одного мільярда гривень)", – уточнили у відомстві.

Це найбільша сума з усіх арбітражів, які зараз веде Міноборони.
Відповідно до рішення арбітражу, відсотки річних продовжують нараховуватись на ціну непоставленого товару до моменту погашення заборгованості.
Затримання одного з найбільших постачальників Міноборони
Нагадаємо, раніше стало відомо, що співробітники Державного бюро розслідувань спіймали на хабарі львівського бізнесмена, який є одним із найбільших постачальників Міноборони.
Він намагався дати хабар одному з керівників ГБР. Натомість бізнесмен вимагав, щоб йому повернули майно, яке вилучили у підконтрольних компаній.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Президент Аргентини офіційно відмовився від вступу до БРІКС
Наступна новина Мінфін: У 2023 році до госбюджету надійшло близько 1,66 трильйона гривень податків