Україна почала розробляти системи протиповітряної оборони з високоточними ракетами, які подібні до американської та норвезької передової зенітно-ракетної системи NASAMS.
Про це повідомляє The Washington Post.
Як пише видання, попри те, що Україна має виробничі потужності та певні сировинні ресурси налагодити швидке виробництво озброєння було досить тяжко. Це пов'язано з тим, що після розпаду Радянського Союзу збройова промисловість в Україні фактично розвалилася.
"На жаль, я можу сказати, що без допомоги наших західних партнерів, наших друзів, у тому числі зі Сполучених Штатів, ми не зможемо повністю задовольнити потреби Збройних сил України", – сказав заступник генерального директора "Української бронетехніки" Максим Полив'яний.
Також міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин заявляв, що Україна розгорнула ракету місцевого виробництва з дальністю польоту понад 640 кілометрів. Однак подробиць того, які саме це ракети він не надав.
За словами чиновників, в Україні також розробляються системи протиповітряної оборони з високоточними ракетами, подібні до американської та норвезької передової зенітно-ракетної системи NASAMS.
ЗРК NASAMS
NASAMS – це пересувний зенітно-ракетний комплекс, який може випустити 72 ракети за 12 секунд. Його застосовують для збиття літаків, гелікоптерів та крилатих ракет у радіусі до 40 кілометрів.
Виробництво зброї в Україні
Як заявляв раніше президент Володимир Зеленський, Україна повинна стати настільки сильною та ефективною, аби Росія знала що на кожен її удар буде відповідь, а для цього необхідно посилити виробництво вітчизняної зброї.
Україна, зокрема, вже виробляє власне далекобійне озброєння. Наприклад, спеціалістам вдалося розробити нову версію ракет "Нептун". А нещодавно стало відомо про початок серійного виробництва дронів, які є своєрідним аналогом іранських "Шахедів".
За словами міністра з питань стратегічної промисловості Олександра Камишіна, Україна значно збільшила виробництво боєприпасів. Наприклад, мін у 42 рази, артснарядів майже в 3 рази.
Крім того, днями за рішення Кабінету міністрів в Україні створили Промислово-оборонний комітет. До його роботи залучать виробників зброї, незалежних експертів та фахівців.
Інші Новини
Головний рабин України пояснив скепсис щодо України частини прихильників Трампа
Головний рабин Києва пояснив, чому частина американських виборців, зокрема прихильників Дональда Трампа, скептично ставляться до України. За його словами, причина...
В Угорщині не виключають, що за підпалом церкви на Закарпатті стоїть режим Орбана
Угорський експерт з питань Росії та України Андраш Рац, на якого посилаються незалежні угорські медіа, висловив сумніви щодо того, що...
Грем: США планують обкласти митами три країни, які купують російську нафту
Президент США Дональд Трамп збирається ввести тарифи проти країн, які купують російську нафту - Китаю, Бразилії та Індії. Про це...
Стефанчук розповів, коли відбудуться вибори в Україні
Вибори в Україні будуть лише після завершення дії воєнного стану. Але Верховна Рада вже готується до майбутніх виборів.Про це говорить...
В Україні можуть заборонити Telegram: Стефанчук назвав ключову ціль
Верховна Рада може на законодавчому рівні заборонити Telegram, якщо цей крок покращить інформаційну безпеку в країні.Про це говорить заява спікера...
Шмигаль та Федоров обговорили масштабування дронів-перехоплювачів
Міністр оборони Денис Шмигаль провів зустріч із першим віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим, де обговорили масштабування технологій, які допомагають на фронті та...
Average Rating