Read Time:1 Minute, 48 Second

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вказують на те, що правитель Росії Володимир Путін демонструє свою незацікавленість у припиненні вогню шляхом переговорів та продовжує прагнути знищити українську державність.
Про це пише ISW.

"Путін продовжує давати зрозуміти, що він не зацікавлений у припиненні вогню шляхом переговорів і прагне досягти своєї мети – знищити українську державність".
Агентство Bloomberg повідомило 30 жовтня, що президент Сербії Александар Вучич на початку жовтня 2024 року вперше за два з половиною роки розмовляв з Путіним.
Вучич розповів, що підняв тему припинення вогню в Україні, на що Путін відповів, що Росія виконає всі цілі своєї "спеціальної військової операції" в Україні, які, за оцінками ISW, рівнозначні знищенню української державності та влади.
Експерти нагадують, що Путін відкрито відкинув будь-яке припинення вогню шляхом переговорів під час пресконференції з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном 5 липня, стверджуючи, що припинення вогню дозволить Україні перегрупуватися і переозброїтися.

"Припинення вогню шляхом переговорів на нинішніх лініях і за нинішніх обставин піде тільки на користь Росії і дасть Кремлю час для подальшої радикалізації і мілітаризації російського суспільства проти України, а російським військовим – час на відпочинок і відновлення, ймовірно, перед здійсненням майбутнього наступу на Україну".
Ключові висновки ISW за 31 жовтня:
Північна Корея і Росія 30 жовтня підписали угоду про співпрацю у сфері цифрових комунікацій – крайній факт у російсько-північнокорейській співпраці, який, ймовірно, спрямований на посилення інструментів цифрового авторитаризму Кремля для посилення внутрішніх репресій. Повідомляється, що уряд Південної Кореї має намір направити в Україну невизначену кількість своїхх військовослужбовців для спостереження за північнокорейськими військами. Путін продовжує заявляти, що він не зацікавлений у припиненні вогню шляхом переговорів і прагне досягти своєї мети – знищити українську державність. Західні партнери України продовжують надавати військову допомогу Україні та гарантують її надання у довгостроковій перспективі. Російське військове командування продовжує відправляти важкопоранених військовослужбовців у "м'ясні" атаки на Курахівському напрямку, в той час як Путін намагається показати, що він глибоко стурбований медичним обслуговуванням російських ветеранів. Конституційний суд Молдови 31 жовтня підтвердив, що референдум щодо руху в ЄС, який відбувся 20 жовтня, пройшов з явкою 50,72%. Російські війська нещодавно просунулися біля Куп'янська, Сватового, Покровська, Курахового та Вугледара, а українські війська відновили втрачені позиції біля Курахового.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Попередня новина Білорусь підіймала винищувач через російські безпілотники – “Гаюн”
Наступна новина У Києві змінили обмеження допустимої швидкості руху на 8 ділянках: адреси