Read Time:11 Second

Вчора, 3 вересня, в Хазевінкелі (Бельгія) стартував Чемпіонат Європи з академічного веслування до 23 років. Український екіпаж двійки розпашної без стернової – вихованки Дніпропетровської ОШВСМ Алла Дмитришина та Вікторія Нагорна завоювали срібні медалі.Більше новин на REPORTER.UA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Загиблий 9-річний хлопчик і 10 поранених: Прокуратура розслідує обстріл Зеленодольска на Дніпропетровщині
Наступна новина Зеленський провів чергове засідання Ставки