Read Time:30 Second

Внаслідок ефективних дій Збройних сил України зі знищення російських загарбників 237-й гвардійський десантно-штурмовий полк армії Росії припинив своє існування
Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.
За інформацією української розвідки, усі військовослужбовці загинули або отримали поранення, значна частина з тих, хто вижив, у вкрай важкому стані.
Розвідка також повідомила, що російські військові 202 окремого мотострілецького полку, які перебувають у Харківській області, відійшли з позицій у найближчу лісосмугу. Підрозділ залишився без командирів і звʼязку.
На Дніпропетровському напрямку армія РФ намагається утримати позиції. У росіян навіть є підкріплення, але більшості "новобранців" — 55-60 років, кажуть в ГУР.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Бійці ССО знищили ворожий БТР та особовий склад окупантів
Наступна новина Нікопольці провели в останню путь загиблого старшого солдата Олександра Рикуна