Read Time:36 Second

Україна хоче отримати від Росії репарації у зв'язку з війною у розмірі щонайменше $300 млрд. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.
На Генеральній Асамблеї ООН Київ збирається домогтися ухвалення резолюції, на якій надалі має базуватися створення міжнародного механізму відшкодування збитків.
"Ми хочемо отримати компенсацію за всі збитки, які Росія завдала Україні своєю агресивною війною", – зазначив він.

Втрати, завдані Україною від російського повномасштабного вторгнення, оцінюються набагато вищими, зазначило агентство dpa.
Проте згадана сума відповідає активам Банку Росії у країнах G7, які заморожено у рамках санкцій.
Малюська вимагав доступу до цих коштів, а також до закордонних активів російських держпідприємств та конфіскованої власності російських олігархів.
Німеччина також має надати інформацію, скільки російських активів розміщено у країні, додав міністр.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Розвідка Британії оцінила загрозу від навчань Білорусі
Наступна новина В Україні дозполили одружуватися без паперового паспорта: деталі