Read Time:14 Second

Вчора, 8 вересня, в Цюріху (Швейцарія) відбувся фінал «Діамантової ліги». В жіночих стрибках в висоту одразу 3 українські спортсмени боролися за медалі: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко. Минулого сезону Ярослава стала віцечемпіонкою сезону, а Ірина – зупинилася у кроці від подіуму.Більше новин на REPORTER.UA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина План санкцій проти РФ виконаний на 70% – Єрмак
Наступна новина ISW: ЗСУ можуть звільнити Куп’янськ впродовж трьох діб