Read Time:38 Second

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет закликав начальників обласних військових адміністрацій та керівників закладів освіти забезпечити навчання дітей у дистанційному форматі через масований обстріл РФ України.
Про це він написав у Telegram.
"Сьогодні ворог знову завдав нищівних ударів у частині регіонів та столиці. Звертаюся до начальників ОВА та керівників закладів освіти! Наше завдання максимально убезпечити всіх учасників освітнього процесу. Тому прошу прийняти рішення щодо навчання в дистанційному форматі до кінця поточного тижня (до 14.10.2022)" – написав Шкарлет.
Нагадаємо, сьогодні Росія завдала масованого ракетного удару по території України. Пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об'єктів, у частині областей проблеми зі світлом та мобільним зв'язком.
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що станом на 11:00 система ППО збила 41 з 75 російських ракет.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Шмигаль: окупанти пошкодили 11 важливих об’єктів інфраструктури
Наступна новина Три російські ракети пролетіли над Молдовою – Кишинів викликав посла РФ