Read Time:14 Second

На вихідних, 8-9 жовтня, в Гетеборгу (Швеція) понад 100 бадмінтоністів визначали сильніших на чемпіонаті країни. Вихованець СДЮСШОР ім. Вавілова – 20-річний Андрій Дон виграв «срібло» в одиночному розряді. В фіналі він поступився шведу August Björkler з рахунком 21-14, 21-14.Більше новин на REPORTER.UA

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Вимкніть світло: Дніпрян та жителів області просять обмежити споживання електроенергії
Наступна новина Знімали критичну інфраструктуру: У Дніпрі затримали двох чоловіків, які можуть бути причетними до вибухів