Read Time:23 Second

У Києві та області через пошкодження критичної інфраструктури запроваджують графіки віялових відключень електроенергії. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.
"Внаслідок обстрілів російськими варварами об‘єктів критичної інфраструктури столиці та області, застосовуються графіки аварійного відключення електропостачання споживачам у Києві та Київській області. Частково обмежене електропостачання промисловим клієнтам та частині побутових клієнтів Києва та всієї області", – написав він.

Енергетики разом з рятувальними службами роблять все необхідне, щоб максимально швидко відновити нормальну роботу енергосистеми, додав мер.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Заборона на музику у маршрутках: куди скаржитися у Дніпрі
Наступна новина За скільки продають долар після ракетних обстрілів