Read Time:30 Second

Українців просять обмежити споживання електроенергії сьогодні з 17:00 до 22:00. Це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
"Внаслідок сьогоднішнього обстрілу рашистів, переконливо просимо всіх, за можливості, сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії", – написав він та додав, що це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж.

Крім того, народний депутат з фракції "Слуга народу" Андрій Герус повідомив, що найбільш енерговитратними є такі прилади:
– електрообігрівачі – бойлери – кухонна електроплита, – мікрохвильова піч, – пральна машина, – електрична духова шафа, – електрочайник (кавоварка), – праска – посудомийна машина – кондиціонер – зарядні пристрої – пилосос – комп’ютер – телевізор

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина У Дніпрі пропонують назвати вулицю на честь загиблого на фронті Максима Семенова: він був популяризатором вуличних видів спорту
Наступна новина Естонія готує офіційне визнання РФ державою-терористом