Read Time:38 Second

Президент України Володимир Зеленський та очільник Генштабу Валерій Залужний прокоментували масований обстріл російськими військами українських міст.
Глава держави заявив, що у російських ракет та іранських БПЛА дві мішені: енергосистема і люди.
"Енергооб'єкти – по всій країні. Київщина та Хмельницька область, Львів та Дніпро, Вінниця, Франківщина, Запоріжжя, Сумщина, Харківщина, Житормирщина, Кіровоградщина, південь. Вони прагнуть паніки та хаосу, хочуть знищити нашу енергосистему. Вони безнадійні.
Друга мета – люди. Спеціально обрали такий час і такі цілі, щоб завдати якнайбільшої шкоди" , – заявив Зеленський у відеозверненні біля стін Офісу президента.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний повідомив, що станом на 11:00 система ППО збила 41 з 75 російських ракет.
"Збройні Сили роблять все можливе, щоб захистити громадян. Проте ворожа атака продовжується. Закликаю всіх перебувати у укриттях!" – наголосив Залужний.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Укрзалізниця: Можлива затримка поїздів західного напрямку
Наступна новина Поліція: унаслідок ударів по Києву загинуло 5 осіб