Read Time:22 Second

Міністерство оборони Росії заявило, що всі окупаційні війська вийшли з Херсона і переправилися на лівий берег Дніпра, не зазнавши при цьому жодних втрат.
"Під час перекидання на лівий берег Дніпра жодної одиниці військової техніки та озброєння на правому березі не залишено, всі російські військовослужбовці переправилися, втрат особового складу, озброєння, техніки та матеріальних засобів російського угруповання не допущено" , – заявили у відомстві.

Повідомляється, що відхід російських загарбників завершився о 5 ранку 11 листопада.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Британська розвідка назвала ціль атак РФ на цивільну інфраструктуру
Наступна новина У Кремлі намагаються зняти з Путіна відповідальність за ганебну втечу РФ з Херсона