Read Time:31 Second

Австрія оголосила чотирьох російських дипломатів персонами нон грата. Їх підозрюють у шпигунстві. Про це, з посиланням на AFP.
"Австрія надсилає чотирьох російських дипломатів", – йдеться в повідомленні.

При цьому австрійське видання Kurier, цитуючи Міністерство закордонних справ, повідомляє, що російських дипломатів підозрюють у шпигунстві.
"Два дипломати з російського посольства вчинили дії, несумісні з їхнім дипломатичним статусом. Тому вони були оголошені небажаними особами відповідно до статті 9 Віденської конвенції про дипломатичні відносини", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Австрія у квітні 2022 року вже вислала російських дипломатів. Також зазначимо, що вчора в Україну відвідав президент Австрії Ван дер Беллен, він зустрівся з Володимиром Зеленським.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Бюджет січня звели з дефіцитом у 70 мільярдів
Наступна новина У Дніпрі літню жінку затисло між двома авто