Read Time:14 Second

У Києві та області скасували стабілізаційні відключення електроенергії, однак ситуація в енергосистемі досі складна.
Про це повiдомила пресслужба ДТЕК.
"Було відновлено електропостачання для всіх жителів столиці та області, тому графіки стабілізаційних відключень більше не застосовуються".
Водночас у ДТЕК наголосили, що ситуація в енергосистемі досі складна.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Politico: Голови Єврокомісії та Євроради розійшлись з приводу політики щодо Китаю
Наступна новина Генштаб: ЗСУ відбили понад 100 ворожих атак