Read Time:27 Second

Російські окупанти завдали удару по прикордонних містах й селу Борисівка Харківської області. На жаль, є загиблий серед цивільного населення.
Про це пише Telegram-канал голова Харківської ОВА Олега Синєгубова.
"Сьогодні, близько 14:30, російські окупанти обстріляли село Борисівка Харківського району. Внаслідок цього обстрілу загинув 39-річний цивільний чоловік", – пише Синєгубов.

Нагадаємо, що ворог, сьогодні 7 квітня, обстріляв карету швидкої допомоги у Бериславі Херсонської області, внаслідок чого постраждали два фельдшери.
Також росіяни завдали удару по селу Станіслав Херсонської області внаслідок чого поранення отримали двоє дітей та їх мама.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Аграрії мають працювати у безпеці: сапери почали роботу з розмінування Дніпропетровської області
Наступна новина Возвеличували армію агресора: на Дніпропетровщині виявили ще шістьох колаборантів