Read Time:31 Second

Стратегічне командування Збройних сил США 11 квітня розпочне свої щорічні навчання з ядерного командування та контролю Global Thunder.
Про це повідомляє командування Збройних сил США
До навчань залучать персонал усього стратегічного командування, а також країни-союзники, зокрема Британію.
Метою навчань є посилення ядерної готовності та забезпечення безпечних і надійних сил стратегічного стримування.
Громадян попереджають про зростання кількості польотів бомбардувальної авіації на час навчань.
Зазначимо, що стратегічне командування відповідає за стратегічне стримування, ядерні операції, спільні операції в електромагнітному спектрі, протиракетну оборону, аналіз і цілепокладання.
Нагадаємо, у жовтні 2022 року Росія провела ядерні навчання "Гром".
Того ж дня США заявили про успішне проведення гіперзвукових випробувань.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина США з 11 квітня почнуть масштабні навчання з ядерного стримування
Наступна новина Генштаб: ЗСУ уразили склад із боєприпасами та відбили понад 20 атак РФ