Read Time:27 Second

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що 25 травня почав виводити найманців із українського Бахмуту і передає позиції регулярній російській армії. Процес, за його словами, буде тривати до 1 червня.

"Ми виводимо підрозділи із Бахмуту сьогодні 25 травня, зараз 5 ранку. До першого червня основна частина перебахується до тилових таборів.

Передаємо позиції військовим. Також боєприпаси. Все, включаючи сухий пайок, але якщо військовим буде складно, ми залишимо тих, хто мав основну роль у захоплені Бахмуту…
Ми залишимо військовим двох людей – "Бібер" і "Долін", – заявив Пригожин.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина СБУ затримала диверсанта, який готував підрив залізничної колії під Авдіївкою
Наступна новина У Запоріжжі патрульні допомогли родині з песиком у комендантську годину