Read Time:19 Second

В ніч на 26 травня голова Макарівського районного суду Київської області збив на смерть нацгвардійця на блокпосту в столиці
Про це виданню розповіли співрозмовники в правоохоронних органах
Близько півночі голова Макарівського райсуду Олексій Тандир на автомобілі "Лексус", рухаючись по проспекту Берестейському, на смерть збив 23-річного військовослужбовця Національної гвардії.
За даними джерел, суддя перебував у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці затримали винуватця ДТП.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Застрягло у гратах: у Кривому Розі рятувальники визволили цуценя з пастки
Наступна новина ISW: Розміщення ядерної зброї у Білорусі не означатиме ескалацію з боку РФ