Read Time:31 Second

Вночі росіяни атакували Дніпропетровську область "Шахедами". 6 ворожих безпілотників збили українські військові. Внаслідок падіння уламків загинуло двоє людей.
Про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.
"Уламки одного з безпілотників впали на авто, яке їхало по трасі. На жаль, два чоловіки загинули", — повідомив він.

Через це Зайнялася суха трава, рятувальники пожежу загасили.
"Ще один безпілотник поцілив по приватному підприємству в Криворізькому районі. Сталася пожежа. Полум'я охопило понад 100 кв.м та сягало 4-метрової висоти. Його ДСНС-ники вже приборкали. Ніхто не постраждав", — зазначив Лисак.

Також окупанти вдарили по Нікополю з важкої артилерії, минулося без жертв.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина До армії РФ намагаються набрати жінок для відправки в Україну — росЗМІ
Наступна новина Блінкен про ракетний удар по Львову: Ще один приклад жорстокості РФ