Read Time:1 Minute, 7 Second

Генсек НАТО Єнс Столтенберг прокоментував потенційне постачання Києву касетних боєприпасів, зауваживши, що Україна обороняє себе у агресивній війні.
Про це Столтенберг сказав у п’ятницю на пресконференції напередодні саміту НАТО у Вільнюсі.
Генсек зауважив, що НАТО як організація не має єдиної позиції щодо використання цього типу боєприпасів.
"Деякі союзники підписали конвенцію (про касетні боєприпаси. – Ред.), а деякі союзники не підписали конвенцію", – сказав генсек, маючи на увазі конвенцію, яка забороняє використання, накопичення, виробництво і передачу касетних боєприпасів.

"Від конкретних союзників залежить ухвалення рішень про постачання зброї і військових поставок Україні", – додав він.

У той самий час Столтенберг підкреслив, що Україна зіткнулась з жорстокою війною.
"Ця жорстокість щодня відображається у тому факті, що щоденно ми бачимо жертви, і що касетні боєприпаси використовуються обома сторонами", – додав Столтенберг.

Утім він зазначив, що Росія використовує касетні боєприпаси у жорстокій агресивній війні, щоб завоювати іншу країну.
"У той же час Україна використовує їх, щоб захистити себе", – сказав Столтенберг.

Найкращий спосіб завершити цю жорстоку війну полягає у тому, щоб Росія припинила атакувати іншу країну, підкреслив генсек НАТО.
За даними ЗМІ, які посилаються на американських посадовців, адміністрація президента США Джо Байдена у п’ятницю оголосить про новий пакет військової допомоги Україні, в якому, зокрема, будуть і касетні снаряди.
Німеччина виступає проти відправки касетних боєприпасів в Україну, заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Саміт НАТО у Вільнюсі: Загід Краснов прокоментував можливість вступу України до альянсу найближчим часом
Наступна новина На Прикарпатті через зливу підтопило села: проводиться евакуація