Read Time:39 Second

Українські військові за останню добу ліквідували майже дві роти російських окупантів та знищили 28 одиниць ворожої техніки на Таврійському напрямку
Про це йдеться у повідомленні командувача оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександра Тарнавського в Telegram.
"На Таврійському напрямку Сили оборони системно вибивають ворога з позицій", — написав Тарнавський.

Протягом доби артилерійські підрозділи Сил оборони виконали 1247 вогневих завдань. Втрати ворога вбитими та пораненими склали майже дві роти. Також було знищено склад боєприпасів росіян.
Окрім того, українські бійці знищили 28 одиниць військової техніки окупантів, зокрема:

6 танків;
5 ББМ;
4 гармати Д-30;
самохідна артилерійська установка 2С9 "Нона";
3 БПЛА "Орлан-10";
самохідна артилерійська установка "Акація";
комплекс далекого візуального спостереження "Муром-М";
станція РЕБ;
автомобільна техніка.

"Просуваємось", — наголосив командувач.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина До 27 липня у Дніпрі не курсуватимуть трамваї №15: деталі
Наступна новина Українофоб Захар Прілєпін записав нове відео з лікарні