Read Time:55 Second

Графіки відключення світла в Україні сьогодні, 24 липня, частково скасували. До 16:00 українці будуть зі світлом.
Про це повідомляє ДТЕК.
"За інформацією від "Укренерго", відключення світла до 16:00 не передбачаються", – йдеться у повідомленні.

При цьому у ДТЕК зазначають, що в Одеській області відключення почнуть діяти з 18:00.
Раніше повідомлялось, що у низці областей скасували графіки погодинних відключень світла. Відомо, до 18:00 світло не будуть вимикати у Миколаївській, Івано-Франківській та Волинській областях.
"Укренерго" напередодні повідомляло, що в сьогодні в Україні протягом всієї доби будуть діяти графіки відключень. Планувалося, що з 8:00 до 20:00 та з 22:00 до 24:00 буде діяти одна черга відключень, в інші години – по дві черги.
Що відомо про ситуацію зі світлом
Росія з весни 2024 року відновила обстріли української енергетики. Були знищені деякі ТЕС, пошкоджені розподільчі мережі та інші об'єкти енергетики.
У зв'язку з серйозними пошкодженнями енергетики в Україні запроваджують відключення світла за графіками.
Раніше у Міненерго заявили про покращення ситуації, але попередили, що не варто виключати нових погіршень через можливі атаки ворога.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Сирський закликав українців за кордоном виконати свій конституційний обов’язок
Наступна новина Графіки відключення частково скасували: коли вимикатимуть світло (Оновлено)