Read Time:38 Second

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Павлограда у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі електроенергії.

За інформацією прокуратури, у 2021 році підприємство уклало договір на постачання електричної енергії. Слідство вважає, що керівник комунального підприємства підписав акти виконаних робіт із завищеними обсягами електроенергії, яка фактично не була поставлена.

За попередніми підрахунками, внаслідок таких дій комунальному підприємству завдано збитків на суму понад 500 тисяч гривень.

Директору повідомлено про підозру за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем. Досудове розслідування триває, його здійснюють слідчі Павлоградського районного відділу поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;

Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;

Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Попередня новина Ветерани та сім’ї загиблих захисників отримають іпотеку під 3%
Наступна новина У МЗС пояснили “роз’єднання” України та Молдови на шляху до ЄС